termovizní monokulár
Řada Sirius HD

Nová éra přesné detekce

Sestava 26 – záložní

Sirius HD

V čem spočívá výjimečnost našeho modelu Sirius HD 1280?

Přejděte na řadu Sirius HD, která je vybavena snímačem HD s rozlišením 1280×1024 pro termovizní snímání v nejvyšší kvalitě. Citlivost 18 mk NETD této řady zajišťuje ostré a spolehlivé snímky, díky čemuž je tato řada mimořádně vhodná pro profesionální sledování, pozorování volně žijících zvířat a orientaci v podmínkách s minimálním osvětlením.

Termovizní monokulár Sirius HD 1280

PIPS 2.0: Průkopnické vylepšení obrazu

PIPS 2.0, vylepšený algoritmus pro zpracování obrazu vyvinutý společností Pixfra, zajišťuje optimalizovaný elektronický zoom, technologii potlačení šumu, stabilitu obrazu a zvýraznění detailů.

Univerzální clona pro optimální pořizování snímků

Představujeme model SA70D, vybavený vysoce výkonným objektivem s nastavitelnou clonou v rozmezí F0,9 až F1,1. Tato flexibilita optimalizuje příjem světla a ostrost obrazu za různých světelných podmínek a zajišťuje tak trvale vysokou kvalitu snímků.

Termovizní monokulár Sirius HD 1280

Rozsáhlý OLED displej pro bezkonkurenční ostrost obrazu

Sirius HD i nadále využívá 0,49palcový displej s rozlišením 1920×1080 OLED, který nabízí prostorný obraz a poskytuje bezkonkurenční zážitek ze sledování. Tento pohodlný a jasný obraz oživuje vzdálené scény s živou ostrostí.

Adaptivní objektivy s dvojím zorným polem 35 mm–70 mm

Vyberte si objektivy s dvojitým zorným polem v rozmezí 35 mm až 70 mm, které umožňují flexibilní pozorování. Vychutnejte si plynulé přechody pro rychlé zaměření cíle. Tyto objektivy podporují celý proces od vyhledávání až po přesné pozorování. Jedinečné textury na každém objektivu s dvojitým zorným polem usnadňují rychlé rozlišení a jemné doladění, díky čemuž máte vždy po ruce ten správný úhel pohledu.

Bezkonkurenční detekční dosah pro maximální možnosti průzkumu

Dosah detekce činí až 3 600 metrů, což dokonale vyhovuje volnému průzkumu v nejrůznějších prostředích, včetně polí, lesů, pouští a pastvin, a uživatelům tak přináší bezkonkurenční zážitek z univerzálnosti a přesnosti.

Fotografie a videa

Video Přehrát video

Další skvělé produkty

Multispektrální dalekohledy řady Draco

Lehká konstrukce, multifunkční výkon

Zvládněte vzdálenost a detaily

Tepelný monokulár řady Mile 2

Ještě nás čeká dlouhá cesta

Parametry produktu

Model výrobku
PFI-SA50
PFI-SA70D
Typ detektoru
Nechlazený detektor v ohniskové rovině s oxidem vanadu
Nechlazený detektor v ohniskové rovině s oxidem vanadu
Efektivní pixely
1280 (š) × 1024 (v)
1280 (š) × 1024 (v)
Rozteč pixelů
12 μm
12 μm
Spektrální rozsah
8 μm až 14 μm
8 μm až 14 μm
Citlivost (NETD)
≤18 mK@f/1.0, 25 °C
≤18 mK@f/1.0, 25 °C
Ohnisková vzdálenost
50 mm
35 mm; 70 mm
Řízení tepelného zaměření
Návod k použití
Návod k použití
Minimální zaostřovací vzdálenost
3 m (9,84 ff)
35 mm: 5 m (16,40 ff) 70 mm: 10 m (32,81 ff)
Clona
F1,0
35 mm: F0,92 70 mm: F1,1
Zorné pole
H: 17,2°; V: 13,8°/H: 30,7 m; V: 24,6 m (ve výšce 100 m)
35 mm: H: 25,4°; V: 20,3°/H: 43,9 m; V: 35,1 m (při 100 m) 70 mm: H: 12,4°; V: 10°/H: 21,9 m; V: 17,6 m (při 100 m)
Detekční vzdálenost
2 600 m (8 530,18 ff)
35 mm: 1 800 m (5 905,51 ff) 70 mm: 3 600 m (11 811,02 ff)
Digitální zoom
1 ×; 2 ×; 4 ×; 8 ×
1 ×; 2 ×; 4 ×; 8 ×
Zvětšení
1.72×
35 mm: 1,21× 70 mm: 2,41×
Snímková frekvence
50 Hz
50 Hz
Obrazovka
1920 × 1080, 0,49 palce, OLED
1920 × 1080, 0,49 palce, OLED
Barevné palety
6 (bílá žhavá/černá žhavá/železná červená/poplachová/smaragdová/jantarová)
6 (bílá žhavá/černá žhavá/železná červená/poplachová/smaragdová/jantarová)
Skladování
Integrovaná paměť 64 GB
Integrovaná paměť 64 GB
Kalibrace FFC
Automatická, ruční, externí korekce
Automatická, ruční, externí korekce
Sledování ohniska
Ano
Ano
Wi-Fi hotspot
Ano
Ano
Videorekordér
Ano
Ano
Snímek
Ano
Ano
Typ baterie
Vyměnitelná baterie typu 18650
Vyměnitelná baterie typu 18650
Výdrž baterie
4,5 h při 25 °C (Wi-Fi vypnuto)
4,5 h při 25 °C (Wi-Fi vypnuto)
Napájení
5 V DC/2 A
5 V DC/2 A
Přístav
USB typu C
USB typu C
Provozní teplota
–30 °C až +55 °C (–22 °F až +131 °F)
–30 °C až +55 °C (–22 °F až +131 °F)
Stupeň ochrany
IP67
IP67
Rozměry výrobku
208,4 mm × 70 mm × 80,9 mm (8,2" × 2,76" × 3,19") (délka × šířka × výška)
251,5 mm × 79,4 mm × 90,3 mm (9,9" × 3,13" × 3,56") (délka × šířka × výška)
Rozměry balení
291 mm × 140 mm × 127 mm (11,46" × 5,51" × 5") (d × š × v)
311 mm × 140 mm × 127 mm (12,24" × 5,51" × 5") (d × š × v)
Čistá hmotnost
544 g (1,20 lb)
908 g (2,00 lb)

Úvodní video

Video z rozbalování

Fotografie produktu

Stažení aplikace

Pixfra

Nové uživatelské rozhraní je jednoduché a elegantní, praktické a snadno ovladatelné. Podporuje řadu produktů značky Pixfra. Nové uživatelské rozhraní je jednoduché a elegantní, praktické a snadno ovladatelné.

iOS Pixfra Outdoor

Android Pixfra Outdoor

Stažení dokumentu

Skupina 6

PFI-SA50_datasheet

Skupina 6

PFI-SA70D_datasheet

Skupina 6

Sirius HD – Uživatelská příručka

Skupina 6

Sirius HD – Průvodce rychlým spuštěním

Skupina 6

Brožura – Sirius

Software a ovladače

Název souboru

Datum

Stáhnout

Skupina 6

Sirius HD_Firmware260421

Zveřejněno 13. 5. 2026

Porovnat produkty

Vyberte prosím model výrobku
  • termovizní monokulár
  • Termovizní zaměřovač
  • Multispektrální dalekohled
  • Příslušenství
  • Digitální denní a noční zaměřovač
  • Termovizní předsádka
  • Řada M3
    PFI-M325
    PFI-M335
    PFI-M625
    PFI-M625 LRF
  • Sirius HD
    PFI-SA50
    PFI-SA70D
  • Sirius
    PFI-S435
    PFI-S635
    PFI-S650
    PFI-S650D
    PFI-S650 LRF
  • Arc LRF
    PFI-A419P LRF
    PFI-A425P LRF
    PFI-A435P LRF
    PFI-A625P LRF
    PFI-A635P LRF
    PFI-A650P LRF
  • Mile 2
    PFI-M210
    PFI-M215
    PFI-M215M
    PFI-M413
    PFI-M419
    PFI-M425
    PFI-M619
    PFI-M625
  • Oblouk
    PF-A419
    PF-A425
    PF-A435
    PF-A625
    PF-A635
  • Ranger
    PFI-R425
    PFI-R435
    PFI-R625
    PFI-R635
    PFI-R650
  • Mile
    M20
    M40
    M60
  • Cetus
    PFI-C225
    PFI-C335
    PFI-C635
    PFI-C650
  • Pegasus 2 LRF
    PFI-P335LRF
    PFI-P635LRF
    PFI-P650LRF
  • Pegasus Pro
    PFI-P435 Pro
    PFI-P450 Pro
    PFI-P635 Pro
    PFI-P650 Pro
  • Chiron LRF
    PFI-C425 LRF
    PFI-C435 LRF
    PFI-C450 LRF
    PFI-C635 LRF
    PFI-C650 LRF
  • Pegasus
    PFI-P435
    PFI-P450
    PFI-P635
    PFI-P650
  • Draco
    PFI-D225-4K
    PFI-D225N-4K
    PFI-D335-4K
    PFI-D335N-4K
    PFI-D635-4K
    PFI-D635N-4K
  • Železnice
    PFI-RAIL-CHIRON
    PFI-QRAIL-CHIRON
  • Adaptér
    PFI-AP-45
    PFI-AP-50
    PFI-AP-55
    PFI-AP-60
    PFI-AP-65
  • Držák infračerveného přísvitu
    PFI-IRTB
  • Infračervená svítilna
    PFI-IRNT
    PFI-IRT
  • Volans
    V850
    V850LRF
  • Taurus LRF
    PFI-T425LRF
    PFI-T435LRF
    PFI-T635LRF
    PFI-T650LRF
  • Taurus
    PFI-T425
    PFI-T435
    PFI-T635
    PFI-T650
  • Chiron
    PFI-C425F
    PFI-C435F
    PFI-C450F
    PFI-C635F
    PFI-C650F
Vyberte prosím model výrobku
  • termovizní monokulár
  • Termovizní zaměřovač
  • Multispektrální dalekohled
  • Příslušenství
  • Digitální denní a noční zaměřovač
  • Termovizní předsádka
  • Řada M3
    PFI-M325
    PFI-M335
    PFI-M625
    PFI-M625 LRF
  • Sirius HD
    PFI-SA50
    PFI-SA70D
  • Sirius
    PFI-S435
    PFI-S635
    PFI-S650
    PFI-S650D
    PFI-S650 LRF
  • Arc LRF
    PFI-A419P LRF
    PFI-A425P LRF
    PFI-A435P LRF
    PFI-A625P LRF
    PFI-A635P LRF
    PFI-A650P LRF
  • Mile 2
    PFI-M210
    PFI-M215
    PFI-M215M
    PFI-M413
    PFI-M419
    PFI-M425
    PFI-M619
    PFI-M625
  • Oblouk
    PF-A419
    PF-A425
    PF-A435
    PF-A625
    PF-A635
  • Ranger
    PFI-R425
    PFI-R435
    PFI-R625
    PFI-R635
    PFI-R650
  • Mile
    M20
    M40
    M60
  • Cetus
    PFI-C225
    PFI-C335
    PFI-C635
    PFI-C650
  • Pegasus 2 LRF
    PFI-P335LRF
    PFI-P635LRF
    PFI-P650LRF
  • Pegasus Pro
    PFI-P435 Pro
    PFI-P450 Pro
    PFI-P635 Pro
    PFI-P650 Pro
  • Chiron LRF
    PFI-C425 LRF
    PFI-C435 LRF
    PFI-C450 LRF
    PFI-C635 LRF
    PFI-C650 LRF
  • Pegasus
    PFI-P435
    PFI-P450
    PFI-P635
    PFI-P650
  • Draco
    PFI-D225-4K
    PFI-D225N-4K
    PFI-D335-4K
    PFI-D335N-4K
    PFI-D635-4K
    PFI-D635N-4K
  • Železnice
    PFI-RAIL-CHIRON
    PFI-QRAIL-CHIRON
  • Adaptér
    PFI-AP-45
    PFI-AP-50
    PFI-AP-55
    PFI-AP-60
    PFI-AP-65
  • Držák infračerveného přísvitu
    PFI-IRTB
  • Infračervená svítilna
    PFI-IRNT
    PFI-IRT
  • Volans
    V850
    V850LRF
  • Taurus LRF
    PFI-T425LRF
    PFI-T435LRF
    PFI-T635LRF
    PFI-T650LRF
  • Taurus
    PFI-T425
    PFI-T435
    PFI-T635
    PFI-T650
  • Chiron
    PFI-C425F
    PFI-C435F
    PFI-C450F
    PFI-C635F
    PFI-C650F
Vyberte prosím model výrobku
  • termovizní monokulár
  • Termovizní zaměřovač
  • Multispektrální dalekohled
  • Příslušenství
  • Digitální denní a noční zaměřovač
  • Termovizní předsádka
  • Řada M3
    PFI-M325
    PFI-M335
    PFI-M625
    PFI-M625 LRF
  • Sirius HD
    PFI-SA50
    PFI-SA70D
  • Sirius
    PFI-S435
    PFI-S635
    PFI-S650
    PFI-S650D
    PFI-S650 LRF
  • Arc LRF
    PFI-A419P LRF
    PFI-A425P LRF
    PFI-A435P LRF
    PFI-A625P LRF
    PFI-A635P LRF
    PFI-A650P LRF
  • Mile 2
    PFI-M210
    PFI-M215
    PFI-M215M
    PFI-M413
    PFI-M419
    PFI-M425
    PFI-M619
    PFI-M625
  • Oblouk
    PF-A419
    PF-A425
    PF-A435
    PF-A625
    PF-A635
  • Ranger
    PFI-R425
    PFI-R435
    PFI-R625
    PFI-R635
    PFI-R650
  • Mile
    M20
    M40
    M60
  • Cetus
    PFI-C225
    PFI-C335
    PFI-C635
    PFI-C650
  • Pegasus 2 LRF
    PFI-P335LRF
    PFI-P635LRF
    PFI-P650LRF
  • Pegasus Pro
    PFI-P435 Pro
    PFI-P450 Pro
    PFI-P635 Pro
    PFI-P650 Pro
  • Chiron LRF
    PFI-C425 LRF
    PFI-C435 LRF
    PFI-C450 LRF
    PFI-C635 LRF
    PFI-C650 LRF
  • Pegasus
    PFI-P435
    PFI-P450
    PFI-P635
    PFI-P650
  • Draco
    PFI-D225-4K
    PFI-D225N-4K
    PFI-D335-4K
    PFI-D335N-4K
    PFI-D635-4K
    PFI-D635N-4K
  • Železnice
    PFI-RAIL-CHIRON
    PFI-QRAIL-CHIRON
  • Adaptér
    PFI-AP-45
    PFI-AP-50
    PFI-AP-55
    PFI-AP-60
    PFI-AP-65
  • Držák infračerveného přísvitu
    PFI-IRTB
  • Infračervená svítilna
    PFI-IRNT
    PFI-IRT
  • Volans
    V850
    V850LRF
  • Taurus LRF
    PFI-T425LRF
    PFI-T435LRF
    PFI-T635LRF
    PFI-T650LRF
  • Taurus
    PFI-T425
    PFI-T435
    PFI-T635
    PFI-T650
  • Chiron
    PFI-C425F
    PFI-C435F
    PFI-C450F
    PFI-C635F
    PFI-C650F

Příklady použití

Průzkum přírody
Lov
Pozorování zvířat

Kamera, která byla vyvinuta s cílem zlepšit přehled o situaci v jakoukoli denní dobu, dokáže detekovat lidi, zvířata a předměty v naprosté tmě, v mlze i při oslňujícím světle, a poskytuje tak příslušníkům bezpečnostních složek i milovníkům outdoorových aktivit spolehlivé termovizní snímky i v náročných podmínkách.

Těším se na další informace

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
=
Zásady ochrany osobních údajů

Přihlaste se k odběru nejnovějších zpráv od Pixfra

Přihlaste se k odběru zpravodaje Pixfra a mějte přehled o novinkách o produktech přímo od výrobce, zajímavostech ze světa outdooru a exkluzivních aktualitách.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.